Translate (tłumacz)

środa, 2 kwietnia 2014

Przemówienie? To nie dla mnie......

                       FANPAGE: KLIK

Witajcie, witajcie w tym pięknym dniu. Zaczynając od tego, że miałam dzisiaj stresujący dzień może nie cały ale musiałam dzisiaj wygłosić przemówienie. Tak ja i przemówienie. Chociaż jestem osobą, która  lubi kontakt z innymi to jakoś zawsze się stresuje i zapominam tekstu. Ja mogę naprawdę nauczyć się najlepiej jak potrafię tekstu na pamięć, ale już przychodzi co do czego to wszystko co miałam w głowie zapominam. Tak mniej więcej było na dzisiejszym polskim. Przyszła niestety kolej na mnie. Nikt inny nie brał kartki, ale wzięłam na wszelki wypadek. Poszło tak, że powiedziałam pierwszą linijkę tekstu  z pamięci i na tym koniec, a ludzie się patrzą. Jakoś udało się podać naprawdę parę mocnych przykładów dlaczego nie warto ściągać, bo taki miał tytuł przemówienia i w ostateczności dostałam 4+. Wow! 
Każda osoba przede mną oraz po mnie podawała ten sam przykład, że sami się oszukujemy i, że nie warto ściągać. (+ dla mnie, bo ja go ni podałam). 
Gdybym miała okazje wyjść jeszcze raz to wyglądało by to zupełnie inaczej....<3
Jestem ciekawa jak tam u was z przemówieniami????


2 komentarze:

 1. You have a nice blog! The background look so vintage! Btw mind to check out my blog? maybe we can follow each other :)

  www.thebeautyyoffashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nice photos! :)

  I hope you have some time to visit my new blog!
  Good luck!
  xx
  http://skylarksymphony.blogspot.ru/

  OdpowiedzUsuń

za każdy komentarz bardzo dziękuje :*