Translate (tłumacz)

wtorek, 11 marca 2014

moje sposoby na nauke

Dzisiejszy post jest o moich sposobach na naukę. Jest to bliski mi temat. Wiem, że czasami trzeba się czegoś nauczyć, ale jest tego dużo i nie zachęca to czytania. Dlatego teraz rozpisze wam moje sposoby, aby nie było to takie nudne.
* zakreślacze to chyba jeden z najbardziej znanych sposobów. Ja właśnie parę dni temu kupiłam sobie cztery kolory: różowy, żółty, niebieski i zielony.
* Spisać najważniejsze informacje w notesie lub na osobnej kartce gdy mam duży sprawdzian (np. z historii) piszę najważniejsze daty, informacje w punktach na kartce i wtedy mogę spokojnie się z tego uczyć.
 
* Gdy niedawno miałam bardzo dużo sprawdzianów w jednym tygodniu zaczęłam zapisywać terminy sprawdzianów na karteczkach samoprzylepnych i naklejać w jakimś widocznym miejscu. Bardzo mi się przydało.
* Gdy odrabiam pracę domową lubię słuchać swojego ulubionego wykonawcy. To pomaga mi myśleć i czas na naukę mija przyjemniej.
* żeby się nie przeuczyć robię sobie małą przerwę na herbatę lub jakąś przekąskę.
To są moje sposoby, ale oczywiście wy macie swoje i jeżeli macie inne możecie napisać w komentarzach. Może i ja zacznę je stosować.
 
 

6 komentarzy:

 1. Nie namawiam do złego ale jak jesteś wzrokowcem to pisanie sciag bardzo dużo daje:)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam podobne bardzo fajny blog. Też mam bloga i dam ci rade nie przejmuj się złymi komentarzami

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie napisany post. Czasami tez stosuje te sposoby, choc jestem bardziej sluchowcem i czesto nie pomagaja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawie napisany post. Fajnie sie go czyta. Ja tez czasami stosuje te metody, choc jestem sluchowcem i czesto nie pomagaja :)

  OdpowiedzUsuń

za każdy komentarz bardzo dziękuje :*