Translate (tłumacz)

sobota, 22 lutego 2014

10 faktów o mnie

Witajcie kochani! Ten post nosi nazwę 10 faktów o mnie. Widziałam takie notatki na innych blogach, ale także vlogach. Wydaje mi się,że jest to ciekawe i dzięki temu postowi możecie trochę mnie poznać. Jeżeli pominęłam jakiś fakt, który chcecie znać napiszcie to w komentarzach. Za każdy bardzo dziękuje. ;)

1. Urodziny obchodzę 12 sierpnia, a imieniny 20 marca.
2. Już od 2012 roku interesuje się śpiewaniem i muzyką. Mam nadzieje, że będzie to związane z moim życiem w przyszłości.
3. W lutym tego roku zaczęłam prowadzić bloga wydaje mi się, że właśnie teraz dojrzałam do blogowania. Za niedługi czas będę kręcić filmiki na YouTube gdy to nastąpi na pewno was o tym poinformuje.
4. Moim ulubionymi serialami są "pierwsza miłość" i "świat według kiepskich", moje ulubione filmy to "spring breakers", "burlesque" i "diabeł ubiera się u prady".
5. Mam 160 wzrostu [ mała jestem :( ], mój wymarzony wzrost to 178.
6. Mam aparat ortodontyczny.
7. Szybko nawiązuje kontakty.
8. Prawie nigdy nie marznę w zimę. Jestem nazywana grzejnikiem. ;)
9. Jeżdżę na zawody szkolne. Zawsze startuje w biegach i ewentualnie w skokach.
10. Lubie gotować, ale jestem też wybredna gdy gotuje np moja mama. 

Welcome darling! This fast is called 10 facts against me. I could see such notes on other blogs, but also vlogach. I think that it is interesting and thanks to that for fast you can a bit get to know me. If I omitted some fact which you want to know write it in comments. Too everyone is thanking a lot.;)

1. I am celebrating my birthday on 12 August, and name day 20 of March.

2. from 2012 is already interested in singing and the music. I hope that it will be associated with my life in the future.

3. in February I started leading this year is giving me the blog oneself now I just saw for blogging. For the short time I will be shooting films on YouTube when it certainly takes place will inform you of it.

4. my are favourite series the "first love" and "world according to crummy", my favourite films it "spring breakers", "burlesque" and "the devil is getting dressed at prady".

5. I have 160 of height [I am short :( ], my dream height it 178.

6. I have a brace.

7. quickly is establishing contact.

8. hardly ever I am not freezing in the winter. I am being called the heater.;)

9. I am going for school professions. He always makes a start in runs and if necessary in jumps.

10. to cook Lubie, but I am also fussy when my mum is cooking

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

za każdy komentarz bardzo dziękuje :*